HOTEL MARIA DEL MAR 3*

Jouw gekozen optie

Hotel Maria del Mar 3*

€439,-

Hotel Maria del Mar is een fijn en gezellig hotel dichtbij de strip van Lloret de Mar. De ligging is ideaal middenin het centrum en op loopafstand van het strand en alle uitgaansgelegenheden. Halfpension is inbegrepen. 

Je verblijft met 2, 3 of 4 personen per kamer. Elke kamer heeft een eigen badkamer met toilet en bad/douche en een balkon met zitje. Prijs is geldig met bij verblijf tot 31/05/2025.

 

PRIJS PER PERSOON €439,-

Inclusief

  • Drie overnachtingen in het hotel incl. halfpension
  • Beddengoed en handdoeken
  • Vier padel lessen en/of oefenwedstrijden
  • Padel wedstrijd

Exclusief

  • Vliegticket
  • Toeristenbelasting á € 1,25 p.p.p.n.
  • Transfer van en naar de luchthaven
  • Extra activiteiten zoals Waterworld of de Recovery cruise
  • Optioneel: extra dag verblijf á € 45,- p.p.p.n.

Lloret de Mar

Lloret de Mar is een levendige bestemming gelegen aan de bekende Spaanse Costa Brava. Deze bestemming ligt op een half uurtje rijden vanaf de luchthaven bij Girona en op anderhalf uur rijden vanaf de luchthaven bij Barcelona. Lloret de Mar heeft zich ontwikkeld tot een populaire badplaats die onder andere bekend staat om haar fantastische nachtleven, maar ook vanwege het aangename klimaat het hele jaar door. In Lloret de Mar vind je de mooiste stranden, goede restaurants en diverse mogelijkheden om je overdag te vermaken. Dit alles zorgt ervoor dat Lloret de Mar een populaire vakantie bestemming is.

Foto's

Hieronder vind je een aantal foto’s van de appartementen ter indicatie.