ALGEMENE INFORMATIE TRAININGSKAMP

Sporteventz organiseert toffe trainingskampen voor amateur teams en -clubs in álle sporttakken. Of je nu voetbalt, hockeyt, volleybalt, padelt, of een andere sport beoefent, wij regelen alles voor een onvergetelijk trainingskamp. Jullie wensen staan centraal, van het aantal trainingen tot teambuilding activiteiten die perfect passen bij jullie team. Samen zorgen we ervoor dat het een topervaring wordt, vol energie, plezier en natuurlijk resultaat!

Bij Sporteventz maken we een trainingskamp op maat, helemaal afgestemd op de wensen van jouw groep en de mogelijkheden om alles te realiseren. Wij nemen de volledige voorbereiding op ons en zorgen dat alles tot in de puntjes geregeld is. Jullie hoeven alleen maar je wensen en budget door te geven, en wij doen de rest. Zo kunnen jullie je volledig focussen op het trainen en teambuilden!

Sporteventz is expert in de veelzijdige Costa Brava en biedt daar een wereld aan mogelijkheden. Hier is werkelijk alles mogelijk: van de mooiste stranden en top sportvelden, tot de meest toffe activiteiten en het beste nachtleven. De Costa Brava heeft alles in huis om jullie trainingskamp compleet te maken! Liever een andere bestemming, vraag ons naar de mogelijkheden.

Jullie bepalen zelf de datum voor het trainingskamp! Het voor- en naseizoen bieden de beste en meest betaalbare opties, maar ook tijdens de winter- en zomerstop kunnen we een geweldig trainingskamp voor jullie regelen. Jullie hebben de vrijheid om het perfecte moment te kiezen! En wij checken dan de beschikbaarheid van o.a. de accommodatie.

Iedereen die op trainingskamp wil, dat zowel leuk als nuttig is, zit bij Sporteventz goed. Of het nu gaat om voetbal, hockey, volleybal of een andere teamsport, wij regelen het voor je. Een trainingskamp kan al vanaf 25 personen, en wat betreft een limiet op de groepsgrootte? Die hebben we niet! Dus hoe groot je team ook is, wij zorgen voor een topervaring.

Download de brochure en deel deze met jouw team!

De prijzen vind je bij de accommodaties. Dit zijn vanaf prijzen per persoon, en gelden alleen voor de accommodatie. Extra services en activiteiten kunnen naar wens aan jullie teamtrip worden toegevoegd, en deze verschillen per team. Klik hier om naar de accommodatie pagina te gaan en alles te ontdekken.

Maak gebruik van de transferservice van Sporteventz, zodat jullie bij aankomst op de luchthaven in Spanje meteen in stijl kunnen starten! De transferbus staat al klaar om jullie naar de accommodatie te brengen, en bij vertrek zorgt de chauffeur ervoor dat jullie op tijd weer op de luchthaven zijn. De transferprijzen variëren afhankelijk van de groepsgrootte. Klik hier voor de prijzen van de transfers!

Voor de perfecte balans tussen training en teambuilding bieden we een ruime keuze aan extra activiteiten. Van een dagje Waterworld, een middag Recovery Cruise, tot padellen, duiken of fietsen, de mogelijkheden zijn eindeloos. Wil je ook een dagje naar Barcelona, kanoën of een avontuur op een quad beleven? Geen probleem, dat kan ook! Genoeg opties om je teambuilding onvergetelijk te maken.

Tijdens jullie trainingskamp zijn we 24/7 bereikbaar. Heb je vragen, behoefte aan hulp of wil je tips over de bestemming? Neem gerust contact op via WhatsApp of telefoon op +31 622 049 563 of stuur een e-mail naar info@sporteventz.nl. We staan klaar om al je vragen te beantwoorden. Wil je een direct aanspreekpunt van Sporteventz mee op naar de bestemming? Dat is ook mogelijk. Jullie staan er dus nooit alleen voor!